W NASZEJ OFERCIE: McCormick – Seria X7.4 / X7.6

Ciągniki McCormick o mocy silnika od 143 do 212 KM, oferują najnowszą technologię, komfort operatora i wydajność.
Sześć modeli dostępnych w ofercie, napędzanych jest nowym oszczędnym, cztero- lub sześciocylindrowym silnikiem BETAPOWER z wielozaworową technologią oraz bezpośrednim wtryskiem paliwa. Silniki spełniają wymaganianorm emisji spalin Tier 4 wykorzystując system SCR oraz technologię obróbki gazów spalinowych, która redukuje emisję spalin bez żadnego wpływu na wydajność silnika. Modele X7.440, X7.450 oraz X7.460 charakteryzują się konstrukcją samonośną z 4,5L czterocylindrowymi silnikami, a pozostałe X7.660, X7.670 oraz X7.680 są wyposażone w sześciocylindrowe silniki 6,7L, umocowane w stabilnej ramie, która redukuje poziom szumu i wibracji w kabinie. Traktory X7 posiadają odmienny rozstaw osi, który pomaga zwiększyć stabilność oraz sterowność do maksimum.
Sześciozakresowa skrzynia biegów PRO DRIVE posiada 24 przełożenia do przodu i do tyłu, w tym 4 półbiegi (Power Shift) załączane elektrohydraulicznie pod obciążeniem oraz rewers elektrohydrauliczny (Power Shuttle), który pozwala na zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Skrzynia jest elektronicznie sterowana za pomocą przycisków „Push Button Shift Transmission” ulokowanych na wielofunkcyjnym podłokietniku. Charakteryzuje się funkcją automatycznej zmiany biegów, która zapewnia wygodniejszą pracę na polu bądź w czasie transportu drogowego. Skrzynia może być dodatkowo wyposażona w opcję biegów pełzających, które są bardzo przydatne w czasie zadań wymagających małej prędkości tj. zbiory bądź przygotowania pól pod uprawę.

Elektronicznie sterowany tylny WOM charakteryzuje się wymiennym wałkiem wielowypustowym o ilości 6 albo 21 wypustów, który oferuje 4 opcje prędkości 540/540E/1000/1000E rpm. Sterowanie WOM za pomocą układu elektronicznego zapewni bezproblemowe uruchomienie maszyny.


Zamknięty układ hydrauliczny wzbogacony zaawansowanymi funkcjami zapewnia wysoką wydajność oraz niezawodność. Został wyposażony w pompę o zmiennej wydajności z natężeniem przepływu 123 l/min, zasilającą do sześciu elektrohydraulicznych zewnętrznych zaworów. Elektrohydrauliczny podnośnik z funkcją pływania na opuszczonych cięgnach zapewnia udźwig maksymalny do 9300 kg oraz umożliwia precyzyjną kontrolę maszyn. Ciągnik McCormick został również wyposażony w system RCS (Ride Control System), który chroni maszynę oraz redukuje wstrząsy przy układzie 3 punktowego zawieszenia w czasie transportu. Czujnik radarowy nie tylko poprawi przyczepność, ale zredukuje także ryzyko poślizgu kół ciągnika w trudnych warunkach.
Prawdziwą wszechstronność zapewnia dopiero przedni podnośnik (TUZ – umożliwia udźwig aż do 3500 kg) oraz przedni WOM. Z przodu dostępne są przełączniki podnoszenia i opuszczania aby ułatwić przyłączanie bądź odłączanie maszyn. Przednia oś wyposażona jest w sztywne zawieszenie lub opcjonalnie w niezależne zawieszenie ECS sterowane elektrohydrauliczne, które umożliwia kąt skrętu 55°, zapewniając tym samym doskonałą zwrotność.
W kabinie PREMIERE CAB została użyta najnowocześniejsza technologia, która stwarza bardzo funkcjonalne i ergonomiczne miejsce dla operatora z tak umiejscowionymi przełącznikami, żeby zapewnić maksymalny komfort oraz prostotę obsługi pojazdu. Wnętrze charakteryzuje się bardzo wysoką jakością ze starannym wykończeniem detali, które dodatkowo zapewniają większą wygodę dla operatora.

– Modele X7 objęte są 2-letnią GWARANCJĄ!
– Nowa seria ciągników McCormick X7 już dostępna w ofercie Agroma Sępólno!

 

 

Zainteresowany ofertą?

Poproś o kontakt

P.H.S.R. Agroma Sp. z o.o.
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 15
89-400 Sępólno

Tel: (52) 388 82 20
Fax: (52) 388 57 02
E-mail: biuro@agromasepolno.pl

Sprawdź ofertę sklepu internetowego