PRONAR – 24 miesiące gwarancji na przyczepy

Firma Pronar Sp. z o.o. z dniem 01.07.2014 r. wprowadzamy wydłużony 24-miesięczny okres gwarancji na przyczepy.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji zaawansowanych technologicznie wyrobów, bogate zaplecze konstrukcyjno-technologiczne, wyspecjalizowany sprzęt badawczy i szereg wytrzymałościowych testów przeprowadzanych zarówno w nowo otwartym Centrum Naukowo-Badawczym w Narwi, jak i w rzeczywistych warunkach, w których pracują maszyny rolnicze sprawiły, iż jako Producent jesteśmy pewni wysokiej jakości, trwałości oraz niezawodności naszych przyczep – informuje firma Pronar.

Wydłużenie okresu gwarancyjnego do 24 miesięcy spowodowane jest również tym, że jako jeden z nielicznych producentów na świecie, Pronar sam wytwarza ponad 80 proc. Podzespołów oferowanych przyczep, w tym m.in.: konstrukcje główne, elementy pneumatyki i hydrauliki, profile stalowe, felgi, elementy z tworzyw sztucznych oraz osie.

W związku z tym jako producent – lider może zagwarantować bezawaryjność, wysoką wydajność i wytrzymałość przyczep w tak długim okresie.

Od dnia 01.07.2014 br. Na każdej wyprodukowanej przyczepie będzie znajdować się etykieta informująca o wydłużonym okresie gwarancyjnym trwającym do 24 miesięcy. Tak oznakowane sprzęty będzie można nabywać także w naszej firmie AGROMA Sępólno Krajeńskie.

Pozostałe zasady gwarancji zamieszczone są w książce gwarancyjnej.

 

 

Zainteresowany ofertą?

Poproś o kontakt

P.H.S.R. Agroma Sp. z o.o.
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 15
89-400 Sępólno

Tel: (52) 388 82 20
Fax: (52) 388 57 02
E-mail: biuro@agromasepolno.pl

Sprawdź ofertę sklepu internetowego