Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy,że aplikacja eWniosekPlus będzie poprawnie działała na przeglądarkach:
Internet Explorer 11.x, Firefox 53.x, Chrome 58.x, Opera 45.x lub w wersjach wyższych.


DEMO

DANE DO LOGOWANIA:
login: demo
hasło: demo

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wersja DEMO aplikacji eWniosekPlus będzie poprawnie działała na przeglądarkach: Mozilla Firefox 53.x, Google Chrome 58.x  lub w wersjach wyższych.

Instrukcja wypełniania wniosku o przyznanie płatności na rok 2018    w wersji demonstracyjnej aplikacji eWniosekPlus – otwórz

Wersja DEMO stanowi demonstracyjną wersję aplikacji eWniosekPlus i służy do zapoznania użytkownika z podstawową ścieżką wypełniania wniosku o przyznanie płatności w kampanii 2018. Wersja ta nie zawiera wszystkich funkcjonalności, które będą dostępne w pełnej wersji aplikacji eWniosekPlus. Funkcjonalności dostępne w wersji DEMO będą stopniowo rozszerzane do czasu uruchomienia pełnej wersji eWniosekPlus.

Po zalogowaniu do wersji DEMO inicjalnie zostaną wyświetlone dane testowego rolnika (utworzone na potrzeby wersji DEMO). Wniosek o przyznanie płatności będzie zawierał dane spersonalizowane na podstawie wniosku z roku 2017 w zakresie płatności, działek referencyjnych, działek rolnych, gruntów niezgłoszonych  oraz elementów EFA.

Użytkownik będzie mógł dowolnie zmieniać prezentowane dane, w szczególności z poziomu mapy, deklarować uprawy oraz elementy EFA. Wyrysowane na mapie obiekty zostaną przeniesione do części alfanumerycznej wniosku (wraz z wyliczeniem powierzchni). Podczas pracy na bieżąco będą prezentowane: podpowiedzi i komunikaty które ułatwią korzystanie z aplikacji. Wprowadzane modyfikacje na wersji demonstracyjnej nie podlegają zapisowi.

Funkcjonalności dostępne w wersji demonstracyjnej aplikacji eWniosekPlus zostały opisane w INSTRUKCJI wypełniania wniosku o przyznanie płatności na rok 2018 w wersji demonstracyjnej aplikacji eWniosekPlus.

Przejdź do filmu jak wypełnić eWniosekPlus w wersji demo:

Źródło ARiMR